Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » , , Szeretnék én is olyan...

, , Szeretnék én is olyan képet" részletek lenn. Ezt hol tudom megcsinálni? Valamint lenne még 1 kérdésem. Zene vágó program, létezik olyan?

Figyelt kérdés

Tetszik az olyan kép, ahol mondjuk egy városi kép van rajta ahogy lefotózzák magukat pl. szemből és akkor azt a látszatot kelti, mintha az ablakból ő azt látná

Nem vagyok túl jó magyarázó...


2013. máj. 7. 10:53
 1/8 anonim válasza:
a képes dolgot nem értem hogy mit magyarázol,de szerintem amúgy se tudnám. zenevágó program: formatfactory
2013. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:

Kaszádból is csinálj fegyvert! A Format Factoryt utoljára jutna eszembe zenevágásra használni, ha képes is rá. Inkább kifejezetten arra való célprogramot javasolnék, talán a legismertebb, kellemesen egyszerű, de sokat tudó az Audacity:

[link]

Ugyanezen az oldalon, lentebb, megtalálod a Lame MP3 Encoder linkjét is. Ezt is telepítsd, mert anélkül nem tud MP3-ba menteni, és kénytelen leszel ötszázhuszonnyolcadiknak feltenni a kérdést, hogy jajistenem, mi a teendő.


"Nem vagyok túl jó magyarázó..."

Ne szerénykedj! Ez a mondat tökéletesen megmagyarázza, hogy miért érthetetlen a képes kérdésed. Dobjál inkább linket egy ilyen képre, szerintem lesz rá tippem, vélhetőleg a Gimp:

[link]

Módszert addig ne várj, amíg nem tudjuk, mit szeretnél.

2013. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet akar:

[link]

Simán a két képet egymásra, mindkettőt kissé átlátszóra állítva.

2013. máj. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:

Ehhez elég az egyiket átlátszóra állítani... :D

A lényeg: Fogsz egy olyan képszerkesztőt, amely tud rétegeket kezelni, behozod a városképet, utána rétegként megnyitod (vagy egy üres lepra beilleszted) a figurát, utána a figura rétegének átlátszóságát lehúzod kb. 50%-ra, és kész. Exportálás jpg-be, ha meg akarod őrizni további szerkesztésre, mentés a program saját formátumába.

Gimp nagyon kényelmes a célra.

2013. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen ilyen képet szeretnék. Csak hát ilyenekbe nagyon béna vagyok hol lehetletölteni azt a programot? az audacity program meg van,de az a mp3-as nince megnéztem az oldalon,de nm tudom,hogyan kell letölteni és ott még láttam ilyen bővítéseket is effektekre. Szóval azt szeretném kérdezni,hogy hogyan kell letölteni. Tudom,hogy ez nagyon béna,de nem tudom...
2013. máj. 12. 08:18
 6/8 tabaki ***** válasza:

Menj utána a linknek mindenhol, ahol DOWNLOAD-ot emlegetnek (vagyis letöltést), például: Go to the download page, Jump straight to LAME for Windows download. Néhány lépése belül el kell jutnod ennek a fájlnak a közelébe, mellesleg mindjárt megpróbálom közvetlenül is belinkelni: Lame_v3.99.3_for_Windows.exe

Tehát a link, próba-szerencse:

[link]

Erre kattints rá, töltsd le és telepítsd.


Jól értem, hogy a Gimp letöltési helyét is hiányolod? Az meg ott van a fentebbi hozzászólásomban.

2013. máj. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tabaki ***** válasza:

Ahá, szóval nem engedi a közvetlen linket, kénytelen leszel bejárni a hivatalos utat.

A Gimpet illetőleg meg jut eszembe, hogy nyugi, magyarul is tud, ha már letöltötted, telepítetted.

2013. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

"igen ilyen képet szeretnék"


Hogy neked milyen mázlid van! Nem is kell vele fáradnod, a barátommal pont így tükröződtünk, amikor Szegeden kinéztünk az ötödik emeletről:

[link]

2013. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!