Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem megy a microsoft office...

Nem megy a microsoft office word 2007. Miért? Képpel

Figyelt kérdés
Ez előtt volt megy microsoft office professional 2007-em de nem írtam be termékkulcsot így elhasználtam az összes megnyitási lehetőséget. Letöröltem, telepítettem egy újat. Nos, telepítettem, meg is nyitja, de nem lehet semmire kattintani. Miért? Nagyon kellene a word mert beadandó munkám van ! előre is köszi [link]
2013. máj. 7. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

rakd fel az open office-t.

Ez ingyenes,és tud annyit,és meg nyitja a filejait a microsoft office-nak is...

2013. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégsem törölted le annyira, mint hitted, és nem szerette a dolgot... Tegyél fel egy LibreOffice-t a beadandódhoz.
2013. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1: +1
2013. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezek word-ben megnyithatóak? Mert suliba viszem be és a tanár word-ben kéri..:/
2013. máj. 7. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy mented el...
2013. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnyitható. A tanár fizeti a program 30-40 ezer forintos liszensz díját v. miért követeli a fizetős program használatát?
2013. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert tanár.....:D
2013. máj. 7. 22:50
 8/8 Lajos54 ***** válasza:

Ahogyan #5 is írja. Csak arra ügyelj, hogy mentéskor valamelyik Word formátumot válaszd ki, hogy .doc legyen a kiterjesztés.

Nem érdekes? Az ingyenes programmal lehet doc formátumba menteni, de a fizetős MS progi nem tudja megnyitni az ingyenes formátumát...

2013. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!