Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux és magyar Libreoffice...

Linux és magyar Libreoffice telepítése?

Figyelt kérdés
Linux Mint van fenn (xfce) angol nyelvvel magyar local settingssel. A telepítéskor automatikusan települt a Libreoffice persze angol nyelven. Nem is lehet állítani-a settingsben csak angol (US és UK) van. A szoftverközpont se jó nekem: ott is csak az angolt telepítené. Le lehet tölteni a libreoffice.hu –ról manuálisan a magyar csomagot, de nem tudom telepíteni-mert valójában nem egy csomag, mint Win alatt, hanem kismillió kicsi csomag, és akármelyiket próbálnám telepíteni azt írja előbb egy másik csomagot kéne. Hogyan telepíthetek linux alatt egy magyar libreoffice-t?
2013. máj. 9. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A nyelv állítható, nem kell külön telepítgetni. (barátnőm 0 hozzáértéssel megcsinálta 10 perc alatt, mikor nem tetszett neki, hogy én angolul használom)

[link]

[link]

Google!

2013. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, a libreoffice-l10n-hu nevű csomagot kell feltenni. Utána automatikusan magyar lesz, ha nem, akkor a fentebbi linkeken van az útvonal, ahol be lehet állítani.
2013. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és semmit se látok csak default és US eng

ennyi.

választhatok angol és angol közül.

2013. máj. 9. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik verzió van a tárolóban.Próbáld meg ezt:


[link]

2013. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha telepíted a magyar nyelvi csomagot, akkor átáll magyarra!
2013. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem akarok magyar csomagot.
2013. máj. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!