Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes, magyar...

Milyen ingyenes, magyar nyelven (is) működő irodai programcsomagot ajánlanátok, ha fontos igény, hogy korrekt helyesírás ellenőrzés legyen benne?

Figyelt kérdés

Open Office, Libre Office, egyéb?

Kérném, hogy a verziószámot is írjátok meg, ha javasoltok valamit!


Nekem jelenleg az OpenOffice 3.4.1 van fent a gépemen, de ez sehogy sem akar helyesírást ellenőrizni.

Ugyan kiírja, hogy megtörtént az ellenőrzés, de még a legalapvetőbb hibákat sem jelzi ki hibának.

Persze az is lehet, hogy én nem csinálók jól valamit vagy valami pluszt be kellene állítani rajta. Nem tudom.

Bármilyen érdemi javaslatnak, információnak nagyon örülnék, és előre is köszönöm!



2013. febr. 22. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Libreoffice


Nálam működik a helyesírás ellenőrzés.


[link]

2013. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Nálam is, mindkét programban, mégpedig Windows és linux alatt is korrektül működik a helyesírás-ellenőrzés. Ami a beállításokat illeti, innen nemigen látok bele a te gépedbe, de leginkább az Eszközök->Beállítások->Nyelvi beállítások->Írástámogatás útvonalon kereskedj.
2013. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

LibreOffice 4.0 a legújabb és tudja.

[link]

2013. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A LibreOffice 4.0 jó megoldásnak bizonyult.

(Régebben az OpenOffice-val sem voltak gondjaim, de miután a közelmúltban frissítettem... előjött ez a helyesírás ellenőrzéses probléma. Biztosan én vétettem el valamit telepítés közben.)

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 24. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!