Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet otthon, előképzet...

Hogyan lehet otthon, előképzettség nélkül is egész pofás weboldalakat kreálni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz előképzettségen?

Nem tanultam hivatalos helyen sehol, de itthon magamnak igen, szóval van előképzettségem, ha úgy vesszük.

Pofásat?

Milyet statikus tartalmút, dinamikusat?

Mennyire kell komoly?

Ha csak prezentálni kell néhány dolgot, akkor szerintem egy alapkategóriás html+css dolgot beüzemelhetsz néhány hét gyakorlás után uw.hu-ra, vagy ilyesmi.

Ha kicsit komolyabb kell, CMS rendszer, pl wordpress.

Ha meg egészen pofásat akarsz, mint az én oldalam, akkor ahhoz gyakorolj még :) html+css+php+sql+java+python+debian rendszerkezelés.

2013. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ha elég egy alapkategóriés prezentáció jellegű oldal, akkor töltsd le a Microsoft SharePoint Designer 200-et a mikroszoft oldaláról, ingyenes, van magyarul is.elég jól kezelhető kezdőknek.

Van kód és design felüelete is, így könnyebben boldogulsz vele valószínűleg, mint egy 'notepad++' -al.


Ő a css-t beágyazza a html-lapba, így azzal sem kell bajlódnod, csak megformázod, mint egy word dokot.

Ne számíts überállat weboldalra, de szerintem kezdetnek pont bőven elég egy amatőrnek. És ezzel egész pofás dolgokat lehet művelni, ha gyakorlod.

2013. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:
A HTML-alapokat mindenesetre tanuld meg, mert kínos meglepetések érhetnek a különféle böngészőkben, ha csak WYSIWYG-szerkesztővel kattintgatod össze, szemre.
2013. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!