Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért megy az nVIDIA GeForce2...

Hungaristen kérdése:

Miért megy az nVIDIA GeForce2 MX400-as videókártyámon az OpenGL-es játék, amikor az én videókártyám nem is OpenGL-es? Az anyám videókártyája meg támogatja az OpenGL-t (ATI Radeon 7500) és mégsem megy rajta.

Figyelt kérdés
Most vettem újan egy PC játékot. Bus Driver. Open GL-es játék. Az anyám gépén nem megy, pedig OpenGL-es, de az enyémen megy, pedig az enyém nem támogatja az OpenGL-t.

2013. máj. 12. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
húú, a bus driver nekem is megvan.:D A régi laptopon: celeron 1,6ghz meg radeon xpress 200m: játszhatatlanúl laggolt és a mostanin: i3 380m+HD5470m is csak alúlról súrolja a 20-25 fps-t szóval elég gagyi game. Szerintem nem ártana alá egy radeon 9600 vagy egy hasonló geforce.
2013. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* a gagyit úgy értettem, hogy optimalizálatlan, bár én jól eljátszogattam vele. ezt is meglesheted ha még nem ismered: [link]
2013. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hallod, volt ATI Radeon 9600 videókártyám. Olyan egy fos. Senkinek sem ajánlom. A CS 2.6 full lagg, Need for Speed Underground 2 full lagg, egyetlen játék ment el nagyon szépen, amit meg is vettem. Richard Burns Rally.
2013. máj. 13. 22:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam. CS 1.6. Counter-Strike 1: Anthology
2013. máj. 13. 22:28
 5/5 darkfusion ***** válasza:

Az mx400-ason is van openGL még hozzá 1.0-ás.

Lásd bővebben: [link]

És a radeon 7500-ason is van openGL 1.4-es.

Bővebb: [link]

A radeon videó kártyát egy egyszerű driver telepítéssel ki küszöbölheted és lessz openGL-ed.

2013. máj. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!