Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » The specified video mode is...

The specified video mode is not supported. The game will now run in software mode. Ez most miért van?

Figyelt kérdés
Ezt akkor kapom, mikor a CS1.6-ot OpenGL módra állítanám. Azt már most leszögezném, hogy hardverhiba kizárva, mivel XP alatt tökéletesen futott a játék OpenGL-ben. Illesztőprogramot találtam ugyan a videókártyámhoz (ami mellesleg egy Sapphire Radeon HD3450), de esélytelen volt a telepítése, mivel ott egy ilyen hibát kaptam, hogy "A Catalyst telepítéskezelő nem tudta elindítani az észleléskezelőt. Operációs rendszerem Windows 7 Ultimate x86, bár nem tudom, hogy számít-e. Válaszaitokat előre is köszönöm.
2011. nov. 16. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem támogatja az OpenGL-t ezért csak Software módban engedi elindítani :) Win 7-nél gyakori hiba hogy az OpenGL le van tiltva! Haveromnak is ez volt újratelepítette és neki jó lett! Ennyi tudok neked erről ondani! Ja és azt nem tudom hogy hogy kell engedélyeztetni az OpenGL-t! Szivesen!
2011. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Windows-t vagy a játékot telepítette újra?
2011. nov. 16. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!