Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nincs számitogépen hang?

Mért nincs számitogépen hang?

Figyelt kérdés
Véletlen letöröltem vmit és most nincs hang gépen.Jobb alsó sarokban sincs ott két kicsi hangfal.Kép van csak hang nincs Youtubon sincs.mit tegyek?hogy tudom megoldani?
2013. máj. 13. 11:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult->Eszközkezelő->Hang-videó- és játékvezérlők-> Itt kell valamit keresned. 90%-ban mernék rá fogadni, hogy Realtek AC Audio vagy hasonló dolog lesz ott. Beírod az ott talált típus számot Googlebe és már hozza is amit le kell töltened.
2013. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
vki magyarul szajbarágva irja már le .........
2013. máj. 13. 12:00
 13/16 A kérdező kommentje:
azt irja ki hogy nincs hangeszköz:-(((
2013. máj. 13. 12:03
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor előveszed a dobozt, amiben a számítógépedet kaptad és megkeresed rajta a hangkártya vagy alaplap típusát.
2013. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szakival jobban járnál. Ő hozzá is fog nyúlni, nem csak azért rinyál, hogy szájbarágjuk neki. A törlést egyébként leírás alapján csináltad?
2013. máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 tabaki ***** válasza:

Igen, jópofák ezek a "véletlenül letöröltem valamit" bemondások, nem tudom megunni. Vélhetőleg hasznosabb lenne, ha a hülyeségedet vállalva, őszintébben vallanál, hogy miféle próbálkozással fogtál falsot. Lehet, hogy a hangkártyád még felismertethető a rendszerrel, vagy beállítható a vezérlője.

Egyébként szájbarágós válaszokat kaptál, ha ez nem elég, talán tényleg szerencsésebb, ha nem te elefántkodol tovább a gépeden, hanem olyanra bízod, aki jobban ért hozzá. A gépet leginkább elbarmolni lehet azzal, hogy mit nyomjál meg és hányszor, a visszacsináláshoz ez kevés, mert lehet, hogy olyasmire van szükséged (például a hangkártya driverére) ami nincs eleve a rendszerben, tehát nem tudod valami titkos tartalékból előrántani.

Jut eszembe, ha csináltál rendszermentést a bűvészkedésed előtt, akkor semmi gond, csak vissza kell állítanod arra az állapotra.

2013. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!