Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől omolhatott össze a...

Mitől omolhatott össze a rendszerem? Lent! Mikkel próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Tegnap este feltelepítettem a driver san franciscot, igazából ezután semmi mást nem csináltam a gépen.

Ma reggel amikor bekapcsoltam, a betöltés közben az összes betű eltorzult, nagyon furcsa karakterek jöttek létre...

Nagy nehezen amikor betölti a Windows-t, akkor is ugyanolyan csíkos összevisszaság van a monitoron, mintha készenléti üzemmódban lenne a gép, leginkább egy amolyan "mátrix"-os háttérre emlékeztet.

Próbáltam lefrissíteni a videókártya driveremet,(GF 8600Gts), meg is találta a legfrissebbet, de telepítés, és újraindítás után megáll a windows betöltő képernyő után, a fekete résznél.

ha resetelem a számítógépet akkor kezdhetem előlről, de persze mindig ugyanez volt a probléma.

32 bites Vistám van, ehhez kerestem drivert.

vírusírtó lefuttatva, ő sem talált semmi rendellenességet.


Mikkel próbálkozzak?



2013. máj. 14. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A Vistánál a ms. hivatalos nyilatkozatban is elismerte hogy hibás volt ilyen és hasonló téren, nem csak 1-2 helyen. Tele van az egész bugokkal, amik láncreakciószerűen mindig a kernel fatális összeomlását eredményezik... win7 alternatív bétának jó volt, de maga az os nem lett valami stabil, kb. mint a régi millenium... minden vacakra kiakad, meg semmit nem támogat úgy 100%-ig ahogy kellene. Rakj fel win7-et, az gyorsabb meg stabilabb.

esetleg csökkentet mód driver eltávolítás, vagy előző driver visszaállítása az illesztőprogramoknál még segíthet.

2013. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!