Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BIOS frissítése esetén próbálk...

BIOS frissítése esetén próbálkozzak leíró oldalakkal, vagy vigyem be szakemberhez?

Figyelt kérdés
+ kérdés: mi baj lehet hogyha esetlegesen valamit elrontok?
2010. júl. 23. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minden helyesen működik, nem érdemes frissíteni, ennek ellenére én is ráfrissítettem, de nem rólam kell példát venni. Leírás alapján csináltam én is, sikerült is. Fontos, hogy az alaplapod pontos típusához töltsd le a frissétést, mert ha nem, nem fog működni. Nem nagy dolog az egész kb.: 2 perc. A frissítést szélcsendes, nyugodt időben, vagy megbízható szünetmentes mellett végezd, mert ha áramszünet lép fel, az gáz. Ha elrontod, nem fog működni. Jobb esetben talán elindul, és újra tudod kezdeni. Javítani úgy lehet, ha egy ugyanilyen alaplapból kiszedett chipet az alaplapodba teszed, elindítod a frissítést, és a bios írása előtt visszacseréled a két chipet.
2010. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, nemtudom hogyan áll jelenleg a windows alól való frissítés, de azt javaslom indítólemezzel, DOS-ban frissíts.
2010. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vigyem be szakemberhez?
2010. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha olyan alaplapod van, amelyiken van biztonsági másolat a BIOS-ról, akkor neki lehet fogni nyugodtan, ellenkező esetben szakember
2010. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd már BEEE!!!!!
2010. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!