Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a Comenius Logo?

Mi a Comenius Logo?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi hogy milyen program pl.picasa-képszerkesztő

2013. máj. 14. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Google?? Wikipédia??


[link]

2013. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,de nekem nem ez kell,ezt én is megtaláltam :/
2013. máj. 14. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi kell?? Szépen le van írva, hogy ez nem képszerkesztő, hanem 8-16 éveseknek fejlesztett programozást segítő, gyakorló alkalmazás. Nem érthető?
2013. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ennyim van,de 1 oldal kéne róla
2013. máj. 14. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a kérdésedből az jön le hogy 1 szó kéne a jellemzésére, nem az hogy egy oldal!

Röviden: A Logo nyelvnek a Comenius Egyetemen megvalósított verziója. Tehát a lényeg nem is annyira a Comenius-on van, hanem a Logo-n. A Logo-ról már könnyebb összeszedni 1 oldalt.


Visszatérve kicsit a Comenius Logo-ra, tényleg nagyon erőltették egy időben (lehet most is, csak azóta már kikerültem az általános iskolából :). Arra hegyezték ki hogy rajzolni lehessen vele, tehát hogy látványos legyen, mert a gyerekek szeretik a csicsát. Nekem is jobban esik már egy egyszerű háromszöget is kirajzolnom mint tömböket feltöltögetni. Szóval a lényeg hogy "játékosan tanuljunk programozni", de ebből a 3 dologból a egyedül kb a "játékos" ami megvalósult, mert programozni kicsit, tanulni meg semmit se tanultak a gyerekek belőle. Jó, a vége eléggé szubjektív vélemény.

2013. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!