Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség az Imagine...

Mi a különbség az Imagine logo és a Comenius logo között?

Figyelt kérdés
Mi az iskolába Comlogozunk és én totál hülye vagyok hozzá... vagy a tanár nem mondta el rendesen a beágyazást hogy hogy kell csinálni vagy én vagyok totál hülye!!? szóval írtunk T.Z-t az alapokat tudtam (házat rajzolni,négyzetet stb..) de az nem volt elég a 2-es hez. szóval megengedte hogy újra írjuk mert mindenkinek 1-es 2-es lett.... oszt társam nem hagyta annyiba ezt a dolgot kicsit utána nézett a dolgoknak és másnap kinyomtatott az anyukája egy Mf. aminek az a címe : Az Imagine varázslatos világa. volt benne olyan feladat mint ami a tz-hez kell de nem tudom most akk. ez a program is jó? mert valaki azt mondta hogy a nagy testvére a comlogona valaki meg teljes mást mondott..! szóval?!

2013. márc. 20. 14:01
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Ha ilyen kérdésekre nem kapsz választ, egyrészt ne csodálkozz (enyhén szólva kicsit kibogozhatatlan a problémád), másrészt használd bátran a Google-t!

Egyikre: [link]


Másikra: [link]

2013. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szinte majdnem ugyan az mindkettő. Az imagine pár parancsban és a felhsználói felületben különbözik.
2013. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!