Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlen letöltöttem a "bing"...

Véletlen letöltöttem a "bing" böngészőt, hogyan tudnám letörölni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy számítógépzseni, ezért kérdezem. Eredetileg egy bővítményt akartam letölteni de jött vele a bing is, azt a bővítményt már sikerült letörölni. a binget viszont nem tudom

#xdfjgh
2013. máj. 15. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem tudod? A böngésződben kiveszed az alapértelmezett keresők közül, ha meg valami toolbar telepítőtödött, törlöd a vezérlőpulton. S legközelebb ne csak kattintgass a "Tovább" gombra telepítéskor, hanem olvass is.
2013. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó : bing böngésző !
2013. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondom nem értek a gépekhez, minek kell kifikázni ?
2013. máj. 15. 14:03
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
74%

Jól van na, kereső...

Egyik ismerősöm mindenáron egy új internetet akart a gépére, mert nem volt megelégedve a régivel. Állítólag mindenki mondja, hogy az nem jó (szerinte).

Hosszas faggatózás után kiderült: az Internet Explorer helyett szeretne valami mást :)

Egyikünk sem úgy született, hogy mindent ismert volna...

2013. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezen az utolsó válaszon sokat nevettem, elmeséltem másoknak, ők is. :D
2014. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!