Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy laptopra alapból a...

Pepe91 kérdése:

Ha egy laptopra alapból a Linux van feltöltve mint operációs rendszer arra még letölthető/rátölthető a windows 7?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze de te inkább ne állj neki. Szólj egy hozzáértőnek.
2013. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Telepítve,

és igen telepíthető rá a Win 7.

2013. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen, de azért adj egy esélyt a Linuxnak, mert hacsak nem vagy hardcore játékos, mindent meg tudsz vele csinálni, amit Windows-zal.
2013. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen linux van rajta, ha rátoltak neki egy debiant- aligha fog vele boldogulni.

Az ubuntut helyből törölném, ami szóba jöhetne Linux Mint.

2013. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 tabaki ***** válasza:

Kezdőnek nem rossz az Ubuntu, de félő, hogy valami Limpus van rajta inkább.

Fordítva szokott menni, a Windows mellé telepíthető linux, mielőtt végképp búcsút intesz Bill Gatesnek... A Win nem szíveli a vetélytársakat, hétköznapi ismeretekkel biztosan nem tudod úgy feltenni, hogy ne rontsa el a linuxodat.

2013. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ő cserélni akarja. Természetesen lehet, amint berakod a win 7 dvd-t, az felrakja magát. De akkor már inkább win 8.


3. Kihagytad, hogy ha bármi komolyabb szoftvert akarna használni a böngészőn kívül, akkor is felejtse el.


Egyébként sokan sztárolják a mintet, mi olyan jó benne? Még sosem próbáltam.

2013. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 tabaki ***** válasza:

@ adfgrzhn:

Mégis, mit tartasz komolyabb szoftvernek? Amiért sokat fizetsz? Akkor hogy férnek bele a böngészők? Ha meg a használhatóságot is nézed, mi a baj a linux-programokkal? Nem lehet, hogy csak az előítéleteidet öntöd olvasható formába?

2013. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
CSINÁLJ MÁR VALAMIT BERAGADT VALAMI SZAR NEM TUDOM MIT KELL NYOMNI VÉLETLENÜL BENYOMTAM OSZT ÍGY MARADT DE MÁR KÉT NAPJA MINDENKIT IDEGESÍT, HOGY NAGYBETÚVE LÍROK VALAMI CAPSZLOCK VAGY MI CSINÁLJ MÁR VALAMIT TE OKOSAK VAGYTOK VAGY MI VAN NEM BÍROM MÁR, LÉCCI KÖSZI!!!!!!
2013. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Mégis, mit tartasz komolyabb szoftvernek? Amiért sokat fizetsz? Akkor hogy férnek bele a böngészők? Ha meg a használhatóságot is nézed, mi a baj a linux-programokkal? Nem lehet, hogy csak az előítéleteidet öntöd olvasható formába?"


Persze, a professzionális programokat értem. Adobe, autodesk, ashampoo, stb. Tehát, ha valami "komolyabbra" akarod használni. Most mi van a böngészővel, vagy mi van?

2013. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 tabaki ***** válasza:

"ha bármi komolyabb szoftvert akarna használni a böngészőn kívül"

Te mondád...

2013. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!