Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft FSX (Flight...

A Microsoft FSX (Flight Simulator X) Demo verziójába letöltöttem scenery-ket, és az a probmléma, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a repülőteret jeleníti meg játék közben, terep nuku. Van ötletetek, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
A "terep nuku" alatt a tereptárgyak illetve a tengerek hiánya jelentkezik. Az alapjátékban az eredeti reptereknél szerencsére ezt nem tapasztaltam.

2013. máj. 18. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
UTX Europe?
2013. júl. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a scenery az mindig a reptereket jelenti. AMúgy minek neked terep a repülés közben? 10.000 m magasból úgy se látod őket :D
2013. júl. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát kérem szépen, amikor a repülőtéren állok vagy a kifutó pálya végén, vagy egy kapunál, akkor a repülőtér tökéletesen megvan, csak nincs zöld terület, vagy sivatagos táj, semmi domborzat nincs. És az ég is "fehér". Például a Princess Juliana nemzetközi repülőtérről akartam repülni Londonba egy Concorde repülőgéppel, és amint elhagytam a karibi térséget, és az Atlanti-óceán felett repültem, akkor egyszer csak jött alattam egy fehér sáv, és utána kiüresedett a képernyő. Szó szerint vakon repültem kétszeres hangsebességgel. És egy idő után lejárt a "Demo Time Limit", utána viszont lefagyott a program.
2013. júl. 26. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

használj tört verziót ha nem tudod megvenni.

A 'fehérség' meg mindenképp beállítás hiba.

Egyébként az fsx-nek nagyon erős gép kell (4 mag ajánlott).

Kész röhely. Régi típusú gépen meg tökéletesen fut :(

2013. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!