Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes egy 2006-os PC-t...

Érdemes egy 2006-os PC-t lecserélni újra vagy érdemes még vele tovább küzdeni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értek hozzá. A fiammal együtt vettük. Valami AMD Sempron 2800+ 1,0GB RAM.Ha nem érdemes lecserélni, akkor még hagynám, de borzasztó lassú és soha nincs rajta elég lemezterület stb...
2013. máj. 19. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, 7 év hosszú idő. A számítástechnikában egy évezred.

Gratulálok, nekem a leghosszabb idő amíg gép működött 5 év volt. Addigra már javában púposodtak a kondenzátorok, néha csak akkor indult el, ha előtte kihúztam-visszadugtam a konnektorba (táphiba).

Szóval szvsz ideje nyugdíjba küldeni az öreg Sempront.

A többi pénzkérdés.

2013. máj. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg tudod, hogy mennyiért kapok egy ennél jobbat? Vagy bármelyik mai jobb ennél? :)
2013. máj. 19. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Kis túlzással igen, a mai gépek mindegyike jobb.

Hogy mennyibe kerülne az függ attól, hogy mire használnátok. Egy jó videó-kártya játékokhoz növeli a költségeket. Ha csak netezni, filmet nézni, adminisztratív célokra kell talán 70-80-ból kijön, persze monitor,egér ,billentyűzet nélkül.

2013. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!