Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a vírusírtómnak?

Mi a baja a vírusírtómnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Microsoft Security Essentialt használok. Ha kétszer rákattintok az ikonjára nem reagál, nem hoz be semmit, bárhol próbálkozom(startban, tálcán, parancsikonnján)semmi. Próbáltam újratelepíteni, azután sem csinált semmit. Pár hónappal ezelőtt volt egy trójai vírus a gépemen, amit sikerült leszedni, de nem tudom, hogy amiatt romlott volna el?! Illetve mostanában van, hogy beírok google-be egy-egy internetes oldal nevet, majd amikor rákattintok egy jadeclick nevű oldalt kezd behozni, ez mi? ha utána visszamegyek, behozza amúgy a kívánt oldalt. Tudna esetleg valaki segíteni?

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!

22/L


2013. máj. 20. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Részben ez is lehet a gondja a virusirtódnak . De ne használj microsoft security essentials mert gyenge. Használj avirat van belöe free verzio is . Annyit sem eszik mint az security essentials . Nekem ez van több éve semmi gondom vele. Aki megokoskodik hogy szar az hazudik mert nem is használta . nekem 1 1,7ghz celeronos 256mb rammal xpn tökéletesen emgy a gép is gyors marad és mindent megfog .
2013. máj. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudnál esetleg valami linket adni, ahonnan le tudom tölteni a free verziót? nekem win 7 straterem van és netbookom, azt nem lassítaná be nagyon?

Köszönöm a segítséget!

2013. máj. 21. 09:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Geped parametereitol fugg.

Am googleba beirod kidobja.Lenyeg vedelmet mindig hivatalos oldalrol szedj le.


Avira 2013ami leszedheto szerintem igen csak fogja mar a gyengebb gepet,nem olyan mint regen.


Ha gyenge geped van es nem jarsz veszelyes helyeken,se nem kattintgatst mindenre,akkor eleg egy panda cloud is ami magyar,ha webszuroje kell,akkor toolbart is felkell rakd de utana letorolheted a bongeszodbol.Szemelyszerint nekem igen belassitota a bongeszesi sebessegem az,de maskep nincs webvedelme. www.cloudantivirus.com/en/

Vagy a nem regibe kijott avira motorral is ellatott Baidu antivirus (kingsoft antivirust valtotta le),pille konnyu az is,de az angol es bealitasokba neked kell bealitani,hogy avira motort is hasznalja.En ezt hasznalom azota gyengebb gepen.

sd.baidu.com/en/ (masold bongeszod cim sorraba)

Mint irtam gepedtol fugg,mert jobb gepen elmegy az Avast,Avg free,Bitdefender free is....

2013. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!