Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IPad 4 -en, a skype -ban...

Névtelenül nevű kérdése:

IPad 4 -en, a skype -ban hogyan lehet kedvenceket beállítani?

Figyelt kérdés

A kapcsolatokat csak ömlesztve tudom megnézni az "all contact" esetén, van még az "online", ami csak az onlineokat mutatja, meg pár érdektelen dolog, no meg 3 kedvencek fül is lenne, hogy három módon is csoportosíthassam a kapcsolatokat, csak éppen nem tudok felvenni beléjük senkit. Az asztali gépen beállítottam a kedvenceket, de az iPadre nem jöttek át. A net széjjel van fórumozva, mindenkinekek ez a kérdése, rengetegen keresik a választ.

Előre is köszönöm.



#kedvenc #kapcsolat #Skype #iPad #IOS #iPad 4 #skypeban #ipadon #ipaden
2013. máj. 21. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemem iPad Minim van, de maga a Skype ugyanaz. Nincs ilyen opció, tehát nem lehet kedvencekhez adni a kontaktot. Reméljük, hogy egy frissítés után már kivitelezhető lesz a dolog.
2013. máj. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Nekem
2013. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valoban nem lehet.
2013. máj. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem erőlködök én sem, várom a frissítést. Üdv.
2013. máj. 21. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Pacsi neked is kolléga :-)))
2013. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!