Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen linux lenne erre a...

Milyen linux lenne erre a gépre jó?

Figyelt kérdés

CPU: AMD Athlon XP 1800+ 1,5Ghz -- 1 magos

VGA: NVIDIA Geforce Ti 4200 with agp8x -- 128mb(?)

RAM: 512mb

monitor: Philips 105S

Gondolkoztam a PC Linuxos-on és Ubuntun, de nem tudom hogy ezek megfelelően működnének-e, most Windows XP van a gépen, az megy normálisan.



2013. máj. 21. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ubunxut XFCE-vel v. Linux Mint XFCE-vel jó választás lehet.
2013. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 asddaasdda ***** válasza:
Tiny small linux
2013. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezek jónak tűnnek, köszönöm. És ez most lehet kicsit hülye kérdés, de fel lehet-e valamilyen úton módon telepíteni őket úgy a gépre, hogy megy közben a Windows. Mert pendrive-ról semmi sem bootol, CD-re meg nem tudom kiírni, és az sem nyugszik mindig :/
2013. máj. 21. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
A kulcsszó: wubuntu.
2013. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez úgy látom jó lesz :) köszi
2013. máj. 21. 19:47
 6/8 A kérdező kommentje:

A Lubuntut választottam és el is újra is lett a végén indítva a gép. Elkezdődött a telepítés, írkálta, adta az ablakokat, majd annál az ablaknál ahol a bemutató kép is van, vártam vártam, majd elment a grafikus felület, maradt a kurzor, nem fagyott le, de így ment kb. 1 órán át és semmi reakció, cselekedet a gép részéről, reseteltem, mert máshogy nem tudtam kikapcsolni majd megpróbáltam újra, de változatlan az eredmény :/

mi lehet a gond?

2013. máj. 22. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Öreg gépre lassabban települ. De nekem a rekordom 10 óra volt egy MINT 9 XFCE egy 180-192MB RAM-os laptopra.
2013. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

akkor most az üres képernyő egyetlen mozgatható kurzorral még telepítés és biztos nem hiba? O_o

(a 10 óra az szép...bárcsak nekem is lenne ennyi türelmem)

2013. máj. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!