Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan chat programot,...

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Ismertek olyan chat programot, amiben van fotómegosztási lehetőség?

Figyelt kérdés
Eddig a Yahoo Messenger-t használtam, abban van ilyen fotómegosztás, csak rá kell húzni a fotókat és máris mutatja az előnézeti képeket a cset partnernél, aki kiválaszthatja melyiket fogadja el. De a Linux-os ismerősömnek nem tudok benne így fotókat megosztani, mert az előnézeti képek mind nagyon homályosak, alig láthatóak nála. Ezért aztán valami más program után néznék, ami Linux barátabb, és szintén tartalmaz ehez hasonló fotómegosztási lehetőséget, mert én is tervezem kipróbálni. Eddig még sajnos nem találtam megfelelő programot, jó lenne ha működne windows és Linux között vagy Wine-nal, de más is szóba jöhet, légyszi segítsetek -.-"

2013. máj. 22. 02:26
 1/1 ejbenjaro ***** válasza:
Esetleg próbáld meg webes szolgáltatással. Szerintem a Facebook Chat, illetve a Google Hangouts képes ilyesmire, amit szeretnél és ezek, mivel böngészőben futnak gyakorlatilag több platformon is működnek.
2013. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!