Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem tudom telepíteni a...

Frencsy kérdése:

Mért nem tudom telepíteni a windows8 programot?

Figyelt kérdés
Külső winyót(500Gb), ami linuxos volt, formáztam és azóta nem tudok a saját 1terrás gépemhez jutni, csak a 50 Gb-os particós részéhez!Xp telepítő lemezem felismeri a winyómat és oda telepítem(csak az Xp-t) ahova akarom! :-(

2013. máj. 22. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Linuxos felhasználók nem fognak segíteni linuxot gyilkolni, a Winesek meg nem fognak segíteni.

De tapasztalataim szerint nem fogod tudni a linuxot leszedni a Wines telepítéskor és particionáláskor.

Azért nem tudod, mert nem egy féle rendszert használnak a winyón és a Win nem is látja a linuxokat.

Ez egy ilyen dolog.

Amikor vetted a gépet, miért nem Winnel vetted?

Persze mer úgy drágább....

Most szeretnél feltenni egy ingyenes rendszert.(?)

Használj normális linuxot, ne azt amit a géphez kaptál, mert azt valószínűleg a tervezőgárda sem tudja használni.

Sapkámat merném rá feltenni, hogy azokat a szemétbe való linuxokat nem is a linux fejlesztők készítik, hanem valaki olyan, akinek ez érdeke, hogy elrettentse az átlagembert a linuxtól.

De szerintem nézd át a win 98 féle "fdisk" parancsokat és rátalálsz a megoldásra.

2013. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen alaplap van a gépedbe és mennyi idös gépröl van szó ? még az új alaplap vásárlásnál is megkell nézni mit vesz az ember. nekem az egyik üzletbe olyan alaplapot ajánlotak amire például a vistát nemlehetet volna felrakni, egy másik helyen megmondták milyent kell vennem az viszont mindent visz. A tipusa Asrockz77pro4m ja és ha régi gépröl van szó és szeretnéd a 8 at mint én is ugyjártam a másik gépemel 4 éves gép volt a proceszorhoz nemvolt már alaplap iyg mindent cserélni kellet.
2013. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 asddaasdda ***** válasza:

TOMAZIA19

azt nem értem hogy ha veszek 1 olyan alaplapom ami "viszi a win 8at" de csak 256mb ramot teszek bele akkor már megdölt ez a feltevés .

:O meg milyen alaplapot akkartak eladni neked "amin nem megy a vista " ezt biztos vmi eladó mondta hogy átverjen ugy látszik sikerült


1. válaszoló

miért ne segitene egy linuxos ?

vagy 1 wines nem mindenki ****


kérdésre válaszolva

szedj le 1 patricionáló pogramot

ami cdröl bebotol

2014. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!