Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha leállítok egy videót, amit...

Ha leállítok egy videót, amit online szeretnék megnézni, miért nem tölti be? Ha egy napig hagyom szüneteltetve, a rohadt videót indítás után akkor is megakad rögtön.

Figyelt kérdés
Régebben megállítottam a videót és előre töltött be valamennyit. Ez milyen újítás megint, hogy nem lehet egy szaaros videót megnézni?
2013. máj. 22. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a youtube-ra gondolsz, a kisebb felbontású videókat nem lehet előtölteni. Úgy gondolta a google, hogy már senkinek nincs lassú internete. Nagyobb felbontásra állítva, tudsz előtölteni.
2013. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A netem az jó kell legyen. Online filmeket szerettem volna nézni mint régebben, de nem lehet. Ezzel a géppel lehet valami baj. Ezen már nem megy semmi. A processzor 100%-on van rögtön, ahogy elindítok egy videót, akármilyen kis felbontású is legyen és nem is kell fullscreanben menjen.
2013. máj. 23. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!