Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új, full HD monitort vettem...

Új, full HD monitort vettem és a nagy felbontásban nagyon durván akadoznak az online videók. A processzor 100%-on van. Ha nagyon lecsökkentem a vezérlőpultban a felbontást a videók nem akadoznak. Processzor gyenge, vagy a videókártya? Mit vegyek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
milyen videókártyád van?
2013. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a cpu gyenge
2013. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében csak azt nem írtad le hogy milyen a processzorod és a videókártyád, amúgy vegyél egy sört, az mindig jó ha van.
2013. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pinkpancser ***** válasza:
Ha a proci 100%-on megy és nem bírja akkor az megérett a cserére. Ez persze nem jelenti azt, hogy a VGA-d jó, de tipus nélkül nem lehet erre válaszolni. Esetleg nem meg még mellette 5 flash játék, meg a háttérben víruskeresés... mert akkor a legjobb procikkal is előfordulhat az akadozás.
2013. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

AMD Sempron(tm) Processor

3200+

1.80 GHz, 1.87 GB of RAM

Ezt írja a számítógépem. Egyébként van még benne 2 GB DDR II RAM. Ettől sokat gyorsult annak idején.

Csodálkozok, hogy gyenge a gépem egy videó lejátszásához. Nem szoktam játszani és vírusírtó sem megy olyankor a gépen! A hardon alig van valami, a lemezkarbantartót és töredezettségmentesítőt is csinálom havonta, tehát ilyen baj sem lehet. Vírus sincs. Annyira szar gépet vettem 6 éve? Másnak van még régebbi gépe és azzal mennek az online videók.

Videókártyát nem írja, hogy milyen, de azt tudom, hogy olyan integrált, benne volt gyárilag az alaplapban.

2013. máj. 18. 13:22
 6/10 A kérdező kommentje:
Most nézem a procim még így is 100%-on van, ha kis felbontásban nézem és nem is teszem fullscreenbe!!!
2013. máj. 18. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:
egyre nagyobb az online videók gépigénye, már kevés hozzájuk az egymagos processzor
2013. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát fullHD videózáshoz baromi gyenge az a processzor, az alaplapra integrált videókártya meg főleg.
2013. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pinkpancser ***** válasza:
6 éve vetted ezt a gépet? Akkor már megvolt a 3000-es P4 ami nem volt csúcsgép. 2 giga meg már VGA-n szokott lenni, nem összesen. Főleg, hogy integrált VGA még abból is lefoglal. Tehát ha fullHD-t akarsz akkor bizony fejleszteni kell egy kicsit.
2013. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok Full HD-t. Csak tudjak megnézni rajta egy filmet. Máér nem megy rajta megint semmi. Nem tudom mi a fasssz van ezzel a szarral. Szétverem egy nap. Nem mennek a kis felbontású sz.ros online filmek se rajta már. Akadoznak, a processzor 100%-on van. Ennyire nem lehet szar a gépem, ezt nem hiszem el. Nem kell nekem Full HD, csak a monitorom olyan.
2013. máj. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!