Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Törlés után helyreállított...

Törlés után helyreállított képeknek csak a bélyegképe látszik, lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Egy része rendben visszajött, a többinél aminél aminél van kis kép azt írja, h nem sikerült a rajzolás. Aminél az sincs ott nincs villámnézet az üzenet. Ez utóbbiról az a véleményem, h döglött, de a többiben még van reményem. Van vmi progi amivel ezek megjeleníthetővé tehetők?

2013. máj. 23. 22:42
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Attól is függ, honnét lettek helyreállítva a képek. Külső adattárolóról (pendrive, stb.), fényképezőgép memóriakártyája, netán számítógépben lévő merevlemez.

A másik dolog, volt-e az eszköz a törlés után használva. Mert bizony ha volt, van rá esély, hogy az adatok egy része már felül lett írva, így az esély szinte egyenlő a nullával. Az, hogy a bélyegkép megvan, csak azt jelenti, hogy az adatoknak az a része még sértetlen, de ettől az eredeti kép már sérült lehet.

A felülírásra legnagyobb az esély a HDD-nél, hiszen azon folyamatos adat írás-olvasás zajlik, amikor működik a gép. A sorban a pendrive következik, majd végül legesélyesebb a fényképezőgép memória kártyája, de természetesen azon is hamar történik felülírás, ha a f.gép használva volt.

2013. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Telefon sd karijáról lettek helyreállítva a képek. A törlés után nem volt írás csak olvasás.

Recuvát használtam, ott sértetlennek tűntek a szóban forgó képek. - Helyreállítás előtt megmutatja a képeket, legyen az részleges vagy teljes. A menthetetlen képeket term ez sem volt képes megmutatni. -

A másik az, h kiváló minősítést adott a legtöbb képnek, ezeket meg is mutatta és jónak tűntek. Sőt a gyenge minősítést kapott, részeges képeket is láthattam. Visz a win képnézegető nem tudta feldolgozni a legtöbbet. Csak a fenti üziket adta ki. Sztem megvannak a képek, sőt használhatóak is, csak a win nem tudja megmutatni még. Lehet más képnézegető vagy egy kis ügyeskedés után megtekinthetőek lennének, csak nem tudom melyik úton induljak el, és mit használjak amivel láthatóvá tehetném.

2013. máj. 24. 15:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!