Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PC xp telepítési problémám...

PC xp telepítési problémám van elindul a telepítés de Fájl betöltés: Kerner Hibakereső DLL itt meg áll? és nem megy tovább.

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepítő médium hiba?
2013. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

K: "Ezt hogy értsem mi a teendőm a lemez nem jó? vagy mi nem jó?bővebben le írnád még nem csináltam ilyet"

Igen, lehet, hogy a lemezzel van a baj. Keríteni kell egy másik telepítőt.

2013. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
K: "De a másik gép is ezzel a lemezzel lett telepítve és simán felment" Akkor esetleg az olvasóval van probléma.
2013. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

K: "Azt is cserélgettem dvd-meg sima cd-olvasóra van 5 db telepítő lemez meg 6 fajta van de egyikkel sem megy fel igaz egyikkel addig el jutottam hogy betöltött és annak kellett volna jönni hogy nyomjon f 8-t az elfogadáshoz, itt sötét a képernyő és bal felső sarokban villog a kurzor itt hagytam 30 percet de nem mozdult sehova újra indítottam de akkor sem ment tovább, várom további ötletedet."

Írd már ide, had ne kelljen már mindig másolgatnom!

Hm... BIOS beállítás, hibás memória, hibás alaplap, van még pár tippem, de egyik sem túl szilárd és határozott...

2013. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!