Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike Global Offensiv...

Counter Strike Global Offensive Input Signal out of range?

Figyelt kérdés
Vettem a gépembe plusz egy giga ramot, és így lett összesen 4 giga ram. Felraktam a 64 bites win 7-et, és azóta ezt írja ki nekem, amikor indítani akarom a játékot. A játék eredeti, steames verzió. Légyszi segítsetek! Váltogattam a felbontást, de úgy se jó.. a játék felbontását meg nem tudom átállítani, mert nem látom, hogy mi van a képernyőn.. Elindul a játék, hallom a menü zenéjét, de nem mutat semmit, csak fekete képernyőt.

2013. máj. 24. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobb klikkelsz a játékon a steam listádban! Tulajdonságok(properties), az első fülön(general) ha minden igaz lesz egy olyan, hogy indítási opciók(launch options).

Oda beírod ezt

-windowed vagy ezt -sw


ettől ablakban fog futni a játék és be tudod állítani a megfelelő felbontást és frekvenciát!

2013. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

A monitor nem tudja értelmezni a videojelet (eltérő felbontás vagy frekvencia).

Próbáld az indítóikonja tulajdonságainál az "útvonal\csgo.exe" mögé írni hogy -windowed (ha van idézőjel akkor azon kívül) és ha sikerül elindítani, a játékban állítsd át a felbontást, aztán töröld a -windowed paramétert.

2013. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezer hála és köszönet! Megoldódott a probléma! :)) Kattintottam a zöld kézre is. :D Csak még egy kérdés.. ezek után, ha újratelepítem a játékot, s steamet, a rendszert, akkor ezt el kell végeznem.. már mint ezt ablakban indításos játékot..?
2013. máj. 24. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!