Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képmegjelenítő és szerkesztő...

Képmegjelenítő és szerkesztő programot keresek! Nem tudom mi a neve! Ötletek?

Figyelt kérdés

Kicsit buta lesz a kérdés, mert hülye vagyok a géphez, ezért előre is bocsi.

Szóval azt a programot keresem, ami eddig a gépemen volt, de újratelepítés után nem lett visszarakva, és nem tudom a nevét. A Windows kép- és faxmegjelenítőtől a falra mászok már.

Szóval elég alap program. Ez volt az alapértelmezett, amikor megnyitottam egy képet. Magyar nyelvű, és amikor rányomtam, hogy kép szerkesztése, akkor felül egy sor ikon, meg jobb oldalon lett egy oszlop, amiben pár alap funkció volt. Szín változtatás, kontraszt, élesség, levágás, átméretezés , ilyenek. Elég alap dolgokat tudott, de nekem megfelelt.

Valakinek van ötlete?

Előre is köszi a segítséget.

Ja Windows XP.



2013. máj. 25. 10:01
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom mire gondolsz de ajánlom a Photoscape programot magyar, ingyenesen elérhető, és egyszerű :) [link]
2013. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:

Kis szerencsével itt van a 25 között:


[link]

2013. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A 25 között sajnos nem volt, és azok jórészt nem magyarul vannak!

Kedves 1-es! Köszönöm, letöltöttem, még "barátkozok vele", de tényleg egyszerűnek tűnik!

2013. máj. 25. 10:45
 4/4 A kérdező kommentje:
És azt hogyan tudom beállítani, hogy ha ez a program az alapértelmezett képmegjelenítő, akkor ne a képszerkesztővel nyissa meg, amikor a mappában rákattintok, hanem a képnézővel?
2013. máj. 25. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!