Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik lehet az a videó...

Melyik lehet az a videó szerkesztő, amivel ezt a videót el lehetett készíteni?

Figyelt kérdés

[link]

Főleg az eleje érdekelne, hogy amikor a "kicsi" fejek átmennek a "nagy" fejekbe, hogy azt mivel. Meg van pár olyan kép, ami előtt egy szövegsáv húzódik.

Válaszokat előre köszönöm!



2013. máj. 24. 17:08
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
... 404-es hiba ...
2013. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kellő türelemmel, és tudással, a Sony Vegas megbirkózna vele. Az átalakulások nem biztos , hogy ilyenek lennének, de valami nagyon hasonlót lehetne csinálni.
2013. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Közben mégis sikerült megnéznem a "videót" is. (csak zárójelben - és ez a linkelt honlapra vonatkozik - nem kifejezetten bizalomkeltő, ha egy ilyen lapon, ahol pénzért lehet szolgáltatást megrendelni, mindjárt az első link hibás, nem létező oldalra mutat.)

Ami pedig a szerkesztő programot illeti: valami hasonló lehet, mint például ez: SqirlzMorph

A lényeg, a kulcsszó a "Morph", ami körülbelül átváltozást, átalakulást jelent ("morfózis").

Lehet több hasonló programot is találni, előfordulhat olyan, ami lényegében videószerkesztő és ezt is tudja, de akár két programmal (külön az átváltozást, külön az egyéb részét) is meg lehet oldani.

Ebben az irányban keresgélj.

2013. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Közben előkerestem egy programot, amit régen már használtam. Sajnos nem magyar nyelvű, de kis gyakorlás után egész jól használható. Ha a "végterméket" megfelelő formátumba mented, utána videószerkesztő programmal egy másik videóba beilleszthető.

A program: [link]

2013. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!