Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excelben hogy lehet ezt...

Excelben hogy lehet ezt megcsinálni? (ECDL)

Figyelt kérdés

Cserélje a Bp.-re a Budapest szó minden előfordulását !


Egy oszlopban vane gy csomó Budapest beírva,ezeket kéne a rövidített változatra egyszerre lecserélni.De hogyan?



#ecdl-excel
2013. máj. 25. 18:23
 1/9 A kérdező kommentje:

Az I oszlopban jelenítsen meg minden cégnév sorában egy „+” jelet, ha az alkalmazottak száma az átlagos alkalmazottszám felett van. Egyébként „–” jel jelenjen meg!


És ez milyen függvény?Valaki leírná a képletet?

2013. máj. 25. 18:26
 2/9 A kérdező kommentje:

Hány olyan cég szerepel a listában, amelynek 100 vagy annál több alkalmazottja van? Az érték megkereséséhez használjon függvényt! A képletet az L1-es cellába írja!


És ezt a függvényt is leírná valaki?Nem értek a függvényekhez,és az sem segít rajtam,ha csaks zimplán valaki benyögi,hogy ez az XY függvény :/

2013. máj. 25. 18:28
 3/9 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet megcserélni két oszlopot? :D
2013. máj. 25. 18:29
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazítsa középre és tegye zöld színűvé a táblázat városneveket tartalmazó celláit!


A tanáromnak erre is valami frappáns megoldás kéne.Az én egyneként kijelölgetős módszerem nem jó neki :/



Nyugi,nem akarok ECDL-ni :D :D :D

2013. máj. 25. 18:30
 5/9 A kérdező kommentje:

Hány olyan cég szerepel a listában, amelynek 100 vagy annál több alkalmazottja van? Az érték megkereséséhez használjon függvényt! A képletet az L1-es cellába írja!


Kérem,valakiiii :)

2013. máj. 25. 18:32
 6/9 A kérdező kommentje:

Az y tengely skálázása 130-ig tartson!


Ez a diagram varázsló 3.lépésben a Címekénél kéne beírni az adatsortenegylbe(y),hogy 130?

2013. máj. 25. 18:36
 7/9 A kérdező kommentje:

kepfeltoltes.hu/view/130525/56891305711_www.kepfeltoltes.hu_.png


És ez a feladat,a 11-es.Itt lépésenként kéne elmagyarázni...


Remélem valakinek lesz türelme hozzám :/

2013. máj. 25. 18:49
 8/9 A kérdező kommentje:
Első,második,negyedik,ötödik megvan !!!! :)
2013. máj. 25. 21:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsóra is rájöttem már,de gáz,hogy miket nem tudtam XDXD
2013. máj. 25. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!