Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja azt a Youtube,...

Nyenyiblack kérdése:

Miért írja azt a Youtube, hogy "érvénytelen kérelem" mikor hozzá akarok adni egy új videót a lejátszási listámhoz?

Figyelt kérdés
Az évek alatt Több-száz videót hozzáadtam már a fiókomhoz de még sohasem jelentkezett ez a probléma. Elég frusztráló tud lenni ez a dolog. Eleve ezért regisztráltam a Youtub-ra,hogy el tudjam menteni a kedvenc videóimat. Erre meg Mindenféle előzmény nélkül egyszer csak megjelenik ez a hibaüzenet. Mit jelenthet egyáltalán az ,hogy "érvénytelen kérelem"?

#YouTube #hibaüzenet #Érvénytelen kérelem #videók hozzáadása
2013. máj. 25. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező. Pont tegnap volt egy ilyen kérdés, amiben kiderült, hogy a kedvencekhez adás limitálva van. Tehát csinálj egy új listát, és oda rakd be a kedvenceket. Üdv. szép estét!
2013. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Már ne-haragudj meg de ez hülyeség! Összesen 18 videó van elrakva a kedvencek kategóriába nálam, ezelőtt egy hónappal még több mint 200 volt benne csak létrehoztam több lejátszási listát (mint pl vicces,zene,stb...)és azokba csoportosítottam át a kedvencekből a videóimat,hogy áttekinthetőbb legyen. Ráadásul több videót töröltem mert én is gondoltam erre,hogy talán ez a baja,de hiába mert a törlések után is ezt hajtogatja ha vmit elakarok menteni.

Miért is korlátozná a youtube a lejátszási lista méretét? Ennek semmi értelme. Van olyan ismerősöm akinek több mint 600 videó van elmentve.

Esetleg lehet írni a youtub-nak magyarul valahova,hogy ez és ez a problémám és próbáljanak meg segíteni? Mert így használhatatlanná vált az oldal,és a regisztrációmnak sincs semmi értelme.

2013. máj. 25. 23:05
 3/14 anonim válasza:

Nekem 20 lejátszási listám van, egyhez sem tudok hozzá adni, mind különböző számú mentéssel.. ha like-olni szeretnék "Ez a funkció most nem érhető el. Kérjük, próbáld újra később." Ezt írja. Csak fura, h nem "szólt"

erről a youtube, h szabályoz! ...

2013. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem senkinek nem működik most a youtube Firefox böngésző alatt. Persze a szar kémrobotos google böngészővel simán megy minden. Ezzel is az a céljuk, hogy álljunk át a szar böngészőjükre. Hogy még több adatot tudjanak kisajtolni belőlünk, amiket aztán eladnak cégeknek.
2013. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy a Firefox lenne a hibás mert kipróbáltam Explorer-el is és ugyanezt műveli.
2013. máj. 26. 15:13
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem mondtam, hogy a firefox a hibás. Próbáld a YOUTUBE vagyis a GOOGLE böngészőjével, és azzal simán viszi. Google Chrome
2013. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
#6, nekem vmért összeomlik Chrome..#3-as vagyok.
2013. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tuti nem a youtube-al vagy firefox böngészővel van a gond mert akkor több százezren jeleztek volna perceken belül és igen nagy botrányt kavart volna hisz több millió felhasználóról van itt szó. Ennek híre ment volna azonnal.


Ezért megpróbáltam más számítógépeken is bejelentkezni (3 gépen is kipróbáltam) és láss csodát pöcre működött mindegyik gépen (tudok like-olni,videókat hozzáadni a lejátszási listámhoz..stb) akárcsak azelőtt.

Tehát vmi beállítási probléma lehet a saját gépemmel,meg persze a tiétekkel is. Viszont gőzöm sincs mi lehet az. Lefuttattam 2 különböző vírusirtót de semmi hibát nem talált,Windowst is frissítettem de semmi nem változott.


Aki tud esetleg vmi megoldást az írjon könyörgöm!!!

2013. máj. 27. 11:01
 9/14 anonim válasza:
Jó lenne megoldás, nekem linux van fenn gépen, nem tudom ez befolyásol-e valamit, annyira nem értek hozzá?..
2013. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a google szerverei utasítják vissza a kapcsolatot a mi gépeinkkel. A probléma nem az Ön készülékében van. Már csak az a kérdés, hogy szándékosan utasítanak vissza minden olyan felhasználót aki nem Google Chrome-t használ, vagy valamilyen szerver probléma állhat a dolog hátterében.

Viszont eszembe jutott valami, amit lehet, hogy kipróbálok gyorsan, hátha jó lesz.

2013. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!