Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja azt a Youtube,...

Nyenyiblack kérdése:

Miért írja azt a Youtube, hogy "érvénytelen kérelem" mikor hozzá akarok adni egy új videót a lejátszási listámhoz?

Figyelt kérdés
Az évek alatt Több-száz videót hozzáadtam már a fiókomhoz de még sohasem jelentkezett ez a probléma. Elég frusztráló tud lenni ez a dolog. Eleve ezért regisztráltam a Youtub-ra,hogy el tudjam menteni a kedvenc videóimat. Erre meg Mindenféle előzmény nélkül egyszer csak megjelenik ez a hibaüzenet. Mit jelenthet egyáltalán az ,hogy "érvénytelen kérelem"?

#YouTube #hibaüzenet #Érvénytelen kérelem #videók hozzáadása
2013. máj. 25. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na, megtaláltam a probléma okát!


Tiltsátok le az összes bővítményt és kiterjesztést a Firefox->Kiegészítők menüben, majd próbáljatok meg csinálni valamit a youtube-on, amit addig nem sikerült. Ha jó, akkor engedélyezzetek minden bővítményt és kiegészítőt amire szükségetek van (A Bővítmények közül én csak a Shockwave playert-t engedélyezem mert a többi csak lassítja a böngészőt), kivéve a "DownloadHelper" nevű kiegészítőt. Nálam ez okozza a problémát. Előfordulhat, hogy nálatok valamilyen más kiegészítők kombinációja lehet a gond, teszteljétek ki. Engedélyezzetek minden bővítményt ami kell, majd utána a kiegészítőket egyesével. És ha az egyik után nem lesz jó a youtube, akkor megint tiltsatok le mindent, firefox újra indítás majd azon a kiegészítőn kívül engedélyezzetek mindent és ennyi.

2013. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
"Kiegészítők" alatt "Kiterjesztések"-et értek!
2013. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget sikerült megoldanod a problémám (meg másokét is akiknek ilyen gondjuk volt).

Úgy jártam el ahogy fentebb leírtad.


A DOWNLOADHELPER 4.9.14-ES VERZIÓJA KAVART BE !!!


Tehát letiltottam a Firefox/Kiegészítők/Kiterjesztések menüpont alatt a DownloadHelper eme gázos verzióját és egy Firefox újraindítás után megint tökéletesen működik a Youtub-fiókom. Tudok like-olni,videót hozzáadni,stb...


Még-egyszer millió hála!!!

2013. máj. 28. 06:40
 14/14 Necc válasza:

Köszönöm szépen a segítséget sikerült megoldanod a problémám (meg másokét is akiknek ilyen gondjuk volt).

Úgy jártam el, ahogy fentebb leírtátok.

Ugyanez volt problémám néhány napja, pedig évek óta használom a a DownloadHelper-t. A youtube az új verzióval, (4.9.14) nem engedi használni a "tetszik", és a "hozzáadás" funkciót. Megköszönve az ötletet, hogy tiltsam le, nem elégedtem meg ezzel, hiszen más oldalakon is használom letöltésre. Egyszóval némi keresgélés után megtaláltam a fejlesztők tanácsát, (akik tudják, hogy gond van az új verziókkal, keresik a megoldást): vissza kell állni egyelőre a DownloadHelper 4.9.9-es verziójára, és letiltani a frissítését. Itt az eredeti tanács: [link]

Egyszóval: törölni az új verziót, újraindítani a FF-t, letölteni az üzenetbeli linkről a 4.9.9-et, (a FF beállítások frissítés fülén ellenőrizni, hogy ne legyen automatikus!), újraindítani a FF-ot, a kiterjesztéseknél megkeresni a DownloadHelper-t, a kis kék "tovább" linkre katt, és alul az "Automatikus frissítések" mellett bejelölni a "ki"-t, aztán egy biztonsági újraindítás megint.

Láss csodát, ezután minden helyreáll a youtube-on, a letöltés is megy, és a funkciók is működnek... QED! :)

2013. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!