Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segitsen ki a válaszáva...

Kürti Krisztián kérdése:

Valaki segitsen ki a válaszával, én vagyok teljesen hülye a Battlefield play4free játékhoz, vagy a sok anyuci kedvence valamilyen csalást használ. Bemérem, rámegy egy egész tár megy tovább, de még le is szed. Valaki játszott már ezzel, mi a fene ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 09:58
 1/3 Daniel_La_Costa ***** válasza:

play4 -FREE- A free a kulcsszo. Minden egyes ingyenes netes jatekban csalnak, mert nem foglalkoznak ugy vele mint pl egy fizetos jatekkal...


Jatsz fizetos (es eredeti) netes jatekokkal, es lecsokkennek az ilyen eshetosegek (persze vannak ott is, kevesebb, es nagyobb az eselye h kivagjak az illetot...)

2013. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyészt a Battlefield play4free nem ingyenes játék, hanem "mikrotranzakciós modell" alapján működik. Azaz játszhatsz ingyen,de a gyorsabb előrejutás érdekében megvehetsz bizonyos előnyöket. Jelen esetben pl. golyóálló mellény, speckó lőszerek, fegyverek, tulajdonságok.

Az üzemeltetők érthető okokból azoknak kedveznek, akik fizetnek is.


Saját tapasztalatom szerint az első 12 szintig nem volt gond, azóta én is komplett tárakat ürítek ellenfelekbe, ami csak arra elég, hogy felfigyeljen rám és egy lövéssel végezzen velem.

Ja, és én ráköltöttem kb. 3000- forintot, mire rájöttem, hogy ha így folytatom, ezzel az erővel megvehetném a BF3-at... Szebb is, jobb is.

2013. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönet,igy legalább megerösitést nyertem.Már töröltem is a katonát,ezek meg nyugodtan csalhatnak tovább meg csinálhatnak elit csalo osztagokat maguknak.Ez a játék igy értelmét vesziti,élvezhetetlen.
2013. máj. 27. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!