Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tényleg vírusos a crack...

Tényleg vírusos a crack file-ok többsége?

Figyelt kérdés
Szedtem le crack-eket, játékokat próbálgatok a gépen, hogy milyenek. De szinte sehol sem találni rendeset... nem tudom mi van, régen egy néhány klikk és elém ugrott vagy 50 másik crack. :) Most leszedtem egymás után 3-4-et, de mindre jelez az AVG, win32/heur-t jelez, worm-ot. Tényleg fertőzöttek lehetnek, vagy csak az AVG a hisztis?

2013. máj. 26. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az AVG "hisztis" illetve inkább elővigyázatos. A crack-ek is hasonló elven működnek, mint a vírusok, tehát sok vírusirtó ad hamis riasztást. Aki nem boltban vesz szoftvert annak ezt el kell viselnie és némi rizikót kell azzal vállalnia, hogy néha kikapcsolja a vírusirtóját...
2013. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam, amíg felülírtam a crack-el az .exe fájlt és ja, semmi baj nem történt (egyenlőre), fut rendesen a játék is. Viszont ha bekapcsolom az AVG-t, feltételezem, h azonnal kiszúrja és futtatni sem engedi a játékot, hiába mondom, hogy mellőzze... Talán ha kinyomom játék közben a netet, akkor nem lehet akkora galiba, ugye? :/
2013. máj. 26. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Berakod a kérdéses fájlt a "kivételek" közé. Nem tudom, hogyan, mert nem ezt az írtót használom, de a megoldás ez...
2013. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na rendben, köszi a megoldást! :) Mentek a zöld kezek.
2013. máj. 26. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!