Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom Systemcare...

Hogyan tudom Systemcare antivirust eltávolítani gépemröl? Valahogy felkerült ez a system program gépemre. Teljesen lefagyasztja, nem tudok töle semmit csinálni. Csak azt engedné program hogy megvegyem 99 dollárért.

Figyelt kérdés
találtam egy olyan linket neten hogy "Systemcare antivirus eltávolitása" végigkövettem utasításokat majd a végén azt a programot is meg kellene venni 88 dollár.csökentett üzemodban tudom csak használni gépet.megprobáltam bemenni vezérlöpulton belül a programok törlésébe de ott nincs ez a sytem,,,program..igy ki se tudom kitörölni.
2013. máj. 27. 06:42
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Azért nehéz eltávolítani, mert ez a nevével ellentétben nem antivírus-program, hanem a vírus maga.

Próbáld meg csökkentett módban valami normálisabb víruskeresővel és kémprogram keresővel, hátha szerencséd lesz. Utána nem árt még egy megbízható Registry tisztítót is lefuttatni.

2013. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!