Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 64 bites verzió nem...

Windows7 64 bites verzió nem tudja kezelni az ATI 1100 kártyát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A laptopomban ATI 1100 Radeon Express kártya van, de a Windows7-hez nincs megfelelő program hozzá.Próbáltuk a vistáshoz adottat, de csúnya a képi megjelenítés. Homályos és fakó színek.


Mit tegyek? Mondjak le a win7-ről, és tegyem vissza az XP.t?


Vistát nem akarok, arról jót alig hallottam.



2013. máj. 27. 10:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!

Igen, a driver kereső sem találta meg. Neked végül megoldódott a probléma? Mit csináltál?

2013. máj. 28. 12:56
 12/17 anonim ***** válasza:
3. vagyok, Vista-t tettem rá, azóta is remekül működik, most is arról írok.
2013. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Üdv. Én ajánlottam az automatikus keresőt. Ha nem lett jó, akkor esetleg meg lehetne próbálni a Windows Eszközkezelőből mauálisan az XP drivert felrakni. Volt már olyan, hogy ez bevált. Persze előtte mindenképp javaslom, hogy készíts egy rendszer-visszaállítási pontot.
2013. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csütörtök délután megpróbálom még, hátha, (a gép telepítő cd-je akkor lesz nálam), aztán ha végképp semmi, akkor vagy vista vagy xp lesz.

2013. máj. 28. 17:53
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Úgy néz ki, hogy a win7 3 nap alatt tönkretette a gépem. A dos hang nem akar megjelenni, a monitor meg mintha meghalt volna, semmit nem ad ki magából. Zúg-uúg a gép, ha bekapcsolom, de nem csinál semmit sem.


Lehetséges, hogy tényleg az op.rendszer tette tönkre? Eddig semmi baja nem volt.


Most meg kereshetek egy olyan szervizt Budapesten, amely normális áron minél hamarabb megcsinálja a laptopom.

2013. jún. 1. 11:48
 16/17 hypno ***** válasza:

Operációs rendszer nem tesz tönkre semmit.

Nyugodj le, aztán vissza a startvonalra és kezd újra az egészet.

Ne kínlódj a a Win 7-tel, hanem vagy Vistát, vagy a régi XP-t telepítsd. Azokhoz biztosan meglesznek a driverek.

2013. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De nem csinál semmit sem. Ha bekapcsolom, akkor csak el kezd zúgni, de se kép, se az a hang, amit az elején ki szokott adni. Nem tudok vele mit csinálni, maximum, egy szerviz. Csak félek, hogy az integrált videokártya ment tönkre.
2013. jún. 1. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!