Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy régi F1es játékot keresek?...

Egy régi F1es játékot keresek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Talán még a playstation előtti időkből azthiszem a 'sárga kazettás' korból.A pilóták fullra kitaláltak voltak,a pályák viszont az eredetiek,a grafika mai szemmel szar de azért elviselhető volt,emlékszem hogy már a szárnyakat is lehetett állitani,talán koptak a gumik is,tankolni is kellett,valamint az ami még beugrik hogy amint akár csak egy centit is lementél a homokba szinte rögtön irreálisan gyorsan megálltál,lelassultál és egy oráig tartott kievickélni újra a pályára.

Esetleg ha valami képet vagy valamit linkelnétek az jó lenne!

Köszi!



2013. máj. 27. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Asszem tudom melyikre gondolsz de nem ugrik be a neve. a homokos evickélős részről ugrott be:D
2013. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 xXNeonSmashXx válasza:
Fuuuu....a sárga kazettás kor...hmm. 14/F vagyok és talán 5-6 éves voltam mikor mentünk a piacra és vettük az ilyen játékokat...:D de jó is volt. De nem nagyon emlékszem rá, talán egy olyan game-ra emlékszem, bocs! :/
2013. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es, még akkor is menő volt?:D

Én kb 15-16éve mentem a piacra venni a kazettát, meg cserélni :D

2013. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 xXNeonSmashXx válasza:
Igen, de talán az volt az utolsó éve annak, mert azután teljesen "kiment a divatból" azzal a gépezettel(amibe belekellett tenni) együtt. :D
2013. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
már az egész netet átturtam f1es játékok után kutatva de egyszerűen nem találom,egyre inkább úgy érzem hogy lehet hogy psx re volt az a játék de nem tudom megtalálni...:D
2013. máj. 30. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy most hogy mondod...az PSX-re volt, a neve akkor se ugrik be, de tuti arra volt. még mindig a homokból való kievickélés miatt gondolom :D
2013. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ez nem?


[link]

2013. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
dede valami ilyesmi volt,egyre biztosabb hogy psxre.de kamu nevekkel és csapatokkal! segitsetek pls,közeledünk a megoldáshoz:D
2013. máj. 31. 14:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Megtaláltam! Az f1gp nevű játék valamelyik része lesz az (1-2-3-4 közül) a Microprose kiadótól.Szerintem az utolsó három közül valamelyik.Van esetleg valakinek tippje arról hogy honnan lehetne ezeket letölteni valamint mukodésre bírni win7 64bit-en?
2013. máj. 31. 17:08
 10/11 xXNeonSmashXx válasza:
Hát ha PS 1-re volt a game akkor nem sok esélye van, h megtaláld a neten és letöltsd! Max. ha PS1-es lemezed meg van akkor sztem átlehet írni gépre, de akkor is max win XP/2000...stb. Szóval régebbi típusokra, de nem biztos. :/
2013. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!