Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok adatokat viszanyern...

Hogy tudok adatokat viszanyerni sd kártyárol ha leformáztam?

Figyelt kérdés
Megformáztam az sd kártyámat ebböl elfelejtetem 2 videot lementeni mivel tehetném ezt meg ?
2013. máj. 28. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl ezzel: [link]
2013. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első nekifutásra próbáld ki a Recuva programot. Egyszerű, ingyenes, nagy tudású. Nekem már sokszor segített.


[link]


Ha nem sikerül, akkor TestDisk. Ez már egy komolyabb darab, hihetetlen, hogy miket képes visszaállítani. Sérült kártyáról (a gép csak annyit látott, hogy van rajta egy könyvtár, de belépni már nem engedett) sikeresen visszaállított gyakorlatilag minden rajta lévő fotót, hiba nélkül. Viszont jóval macerásabb a kezelése, de nem kell tőle megijedni.


[link]

2013. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mind a 2 programot kiprobáltam egyik se találja csak azt találja ami rajta van az sd karin
2013. máj. 29. 17:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja hogy már írtál rá??, Akkor arra keresztet vethetsz...
2013. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!