Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet azt megoldani...

MCASD kérdése:

Hogyan lehet azt megoldani felvevő programnál hogy ha megnyomom F11-et Minecraft-ban akkor vegye a vidit ne csak utána meg ne csak 24 mp-eket?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Van olyan szép programnyelv tárunk, válasz ki 1et és írj rá programot.
2013. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi ezt nem értem :)
2013. máj. 28. 18:16
 3/8 anonim válasza:
helló én nem tudom a választ de az első kommentelő csúnyán leoltott a kockaföldről!!! szólj vissza neki mert most nagynak érzi magát
2013. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az F11 alapból kirakja teljes képernyőre a játékot, tehát állítsd át a a felvevődben.

Milyen "felvevő" programot használsz?

2013. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fraps Action és F9-re van állitva
2013. jún. 5. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van nCore-d akkor letöltésbe írd le hogy Fraps és töltsd le,ez nem állít le 24-30 mp után..

Vagy ha nincs akkor egyik torrent oldalról töltsd le.

2013. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi de biztos jó lesz?
2013. jún. 11. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen biztos jó lesz,de mielőtt letöltöd uninstalláld a jelenlegi Frapsot.

(Fraps mappájában van az uninstall)

Töltsd le nCore-ról a Fraps-ot,telepíted,megnyitod elmész a Movies-hez és ott van ilyen hogy : Loop buffer length : ....seconds

999 másodperc a max,többet nem lehet de szerintem ez is elég.És a "Screenshoot" menűben is válogathatsz milyen formátumban mentse el,mert az ingyenesben csak a BMP fájlt engedi.!

2013. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!