Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Problémák a Windows XP újratel...

Problémák a Windows XP újratelepítése után. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Windows XP Professional operációs rendszerről van szó(3-as szervízcsomag) , nem eredeti. Nem először használom ezt a telepítőlemezt, és eddig nem volt gond.

Először kitöröltem az 5 partíciót, aztán ketté osztottam egy 58 GB-os "(C:) Helyi lemezre", és egy 241 GB-os "(D:) Helyi lemezre". Formatáltam őket, és a C-re felraktam az XP-t.

Most sokkal könnyebben lefagy a gép, a tálcát valamikor 10-20 mp-ig nem tudom használni és mindent hosszabb ideig tölt, meg a "(Nem válaszol)" jelenség is gyakoribb.


Lehetséges hogy a megváltozott partícióleosztás miatt van?

Vagy mi lehet az oka? :S


Köszönöm előre is, és elnézést az esetleges hibákért, fáradt vagyok.



2013. máj. 28. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megmondani, hogy mitől fagy. Lehet program, driver egyéb alkalmazás. A partíciók változása miatt szinte kizárt, hogy fagyjon...
2013. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg megint újratelepíteni.


Nálam is előfordult ez, valami a telepítésközben hiba léphetett fel. Megéri újrarakni.

Ha még mindig csinálja, akkor meg kéne próbálkozni egy másik lemezzel.

2013. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!