Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Home Premium ujratel...

Windows 7 Home Premium ujratelepítése, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Vettem 2 éve egy laptopot (Asus), amiben előre telepítve volt a Windows 7 Home Premium. Mostanra már annyira legatyásodott a rendszer hogy ideje lenne újra rakni. Egy a gondom, telepítő lemezt nem kaptam mellé. Hogy tudnám ezt beszerezni? Írok a Microsoft ügyfélszolgálatuknak hogy küldjenek lemezt? Vagy ehhez a verzióhoz nem is jár?

Elsőnek mikor bekapcsoltam kiírt 5 DVD-nyi (majdnem 17GB) valamit lemezekre, az lenne az? Kicsit soknak tűnik...

Köszönöm előre is.

Címet is kérnék ahova lehet írni, ha lehet.



2013. márc. 7. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg van egy gyári rendszerkép a HDD-n a gyári állapotról, rendszertöltésnél az F8-al eléred a rendszertöltő menüt ahol elvileg találsz egy "Számítógép javítása" vagy hasonló lehetőséget, onnan elvileg fel tudod tenni tisztán a rendszert, de valószínűleg pontosan le van írva a felhasználói kézikönyvben is "Gyári állapotra történő visszaállítás" vagy valami hasonló cím alatt. Ha nincs kézikönyved keress rá a Google-ben típussal együtt, hogy pontosan, hogyan működik a Te gépednél. Ha törölték a rendszerképet (az előző tulaj) akkor simán telepíts lemezről egy Home Premiumot és add meg neki a géphez kapott (általában az alján matricán található) sorozatszámot és aktiváld.


Egyébként sok esetben még sokkal nagyobb is lehet ez a rendszerkép, hiszen benne van az összes driver stb...

2013. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!