Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresek, ami...

Olyan programot keresek, ami megváltoztatja az IP címet ideiglenesen, van ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig mobil netem volt és minden csatlakozáskor új IP címet kaptam, de most más net van, mikrohullámos és itt állandó az IP cím. Szeretném megváltoztatni legalább ideiglenesen, de nem a böngészés szempontjából, teljesen más okok miatt. Szóval ha Én csatlakozok egy szerverhez, akkor nem a mostani IP cím alapján csatlakozzak, hanem egy másikon. Lehetséges ez? Van valamilyen program erre?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 28. 20:53
 1/3 uno20001 ***** válasza:

Vagy proxyt használsz, vagy TOR. De inkább proxy.



[link]

2013. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a TOR projectet. Egészen jó, de itt is csak a böngészőn át titkosítsa le a kilétemet, amikor megnyílik a Vidalia Control Panel. Nekem viszont olyanra lenne szükségem, amikor egy szerverhez kapcsolódok akkor ott ne mutassa ki az IP címem, vagy legyen más. Ilyen létezik?
2013. máj. 31. 18:10
 3/3 anonim válasza:

Hát nagyon kezdőknek való, de talán a Tunnelbear

Csak próbáld ki, nem kell ezt használnod, de kezdetnek jó, még ha csak tesztelsz is vele.

2013. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!