Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Lemezkarbantartót futattam...

A Lemezkarbantartót futattam és a Rendszerfájlok törlésa gombra kattintottam. Ez hiba? Mia következménye?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 08:59
1 2
 1/12 Lajos54 ***** válasza:
Hát, ha tényleg rendszerfájlokat töröltél, akkor fejreáll az operációs rendszered. Vagy legalábbis hibásan működik. Már persze, ha valóban rendszerfájlok, és az oprendszerhez tartozók voltak.
2013. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a win ,nem hü..e,azt te, egyszerű felhasználó nem tudod törölni,nem hagyja magát,
2013. máj. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lajos54 ***** válasza:
...általában, kivéve, amikor mégis. Volt már olyan "ügyes" ismerősöm, akinek sikerült. :)
2013. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tabaki ***** válasza:
46%
Meglepne, ha volna ilyen gomb a Lemezkarbantartóban. A rendszer a működése közben létrehoz egy rakás ideiglenes fájlt, amely esetleg még jól jöhet, ezért megtartja, amíg nem kéred kifejezetten, hogy törölje. Fontos fájlokat nem töröl a rendszer, érdekes is lenne, ha karbantartás címén elvágná a saját nyakát.
2013. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tabaki ***** válasza:

Aha, na végre megnéztem Windowsban.


[link]

"A System Volume Information mappa a Rendszer-helyreállítás eszköz által saját adatai és a visszaállítási pontok tárolására használt rejtett rendszermappa."


Ha minden igaz, ezt törlöd ilyenkor. Tehát a rendszeredet nem rontod el, hanem a frissítések előtti biztonsági másolatoktól szabadulsz meg. Ha nagy hülyeséget írtam, javítson ki valaki.

2013. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Windows 7 Ultimate op.rendszer.Erről van szó:

[link]

2013. máj. 29. 17:38
 7/12 tabaki ***** válasza:
Oké, mondom, megnéztem. Erről beszélek. A Windows-verzió szerintem ebből a szempontból közömbös, mindegyikben ugyanazt csinálja.
2013. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tabaki ***** válasza:
Egyébként puszi a MS-nak, megint a szokásos megoldás: A Lemezkarbantartóban ez az egyetlen nem egészen érthető, de riasztó izé, természetesen egy büdös egyértelmű infót nem lehet kihúzni vele kapcsolatban a Súgóból. Bár azt viszont legalább részletesen megmagyarázza, amit mindenki tud magától.
2013. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még valami,ez alapján nem csináltam semmit?
2013. máj. 30. 14:42
 10/12 A kérdező kommentje:
Itt a kép: [link]
2013. máj. 30. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!