Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Animált betű készítés?

Animált betű készítés?

Figyelt kérdés
Olyan programot vagy online szerkesztőt keresek amivel egy párbetűs fekete animált képeket tudnák létrehozni, fontos hogy mindenféle háttérszín nélkül, aki tud írjon legyen szives.
2013. jún. 1. 17:19
 1/6 tabaki ***** válasza:
Tudja a fene, mit akarsz pontosan, de szerintem Blender.
2013. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kicsit konkrétabban írd le h mit szeretnél, perpill az általad felvetett kérdésre bármelyik 2d-s vagy 3d-s szerkesztőprogram megfelel, amelyekben lehet képkockákkal dolgozni és képes mondjuk .gif-be exportálni...

pl.

2d: Flash (+ Illustrator, ha komolyabb grafikát akarsz), Photoshop

3d: Maya

meg még ezer másik, csak én a fentieket használom és ismerem annyira h tudjam h képesek rá

2013. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Aha, ennek a készletnek két-három év alatt félre tudod tenni az árát, ha jól takarékoskodsz... Persze lopni is lehet, de ha még mindig érdekel a kérdés, vázold pontosabban, mit akarsz, és megmutatom ingyenprogramokkal.
2013. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mindegyiknek van 30 napos próbaverziója...

viszont ha ingyenes alternatívának:

flash -> pencil

illustrator -> inkscape

photoshop -> gimp

maya -> blender

2013. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Itt van pl. ez a kép: [link]


Hasonlót szeretnék háttér szín nélkül, de csak szöveg legyen rajta a kalap ne:)

2013. jún. 13. 16:43
 6/6 tabaki ***** válasza:

@ 15:37:

Na, erre már én is csak csettinthetek, pedig fene kötekedő természetem van...


@ Kérdező:

A szöveg ugyebár könnyen megcsinálható Gimppel vagy egyéb rajzprogrammal, de hol az animáció? Egyébként mindegy is, a Gimp alkalmas rá, legalábbis, ha csak mozgó GIF-képet szeretnél, mint ez egyre inkább sejthető.

2013. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!