Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy adott program telepitéskor...

Egy adott program telepitéskor PL: kmplyer, winamp, skype telepitéskor böngészőBar-t akar telepíteni. Hogy lehet ez kikerülni?

Figyelt kérdés

Egyszer egy barátomnak telepítettem WINDOWS7-et, és telepítéskor ( skype Winamp, Kmplayer) Még csak fel sem ajánlotta az ASK toolbar-t a Pandoratv-t sem a skype-nál a BING kezdölapot és toolbar-t, és a winampnál sem a Tool-bart.

Pedig akkor töltöttem le Logmein-es táveléréssel csináltam neki, és nagyon meglepett a dolog. Kérek mindenkit aki tudja ennek a módját hogy hogy lehet ezt elérni, hogy alapból fel se ajállja a telepítő ezeket, kérem ossza meg velem, mindent megadok cserébe, nekem ez nagyon fontos lenne, hónbapok óta keresem a választ erre.

nagy köszönet előre is.



#Böngészőbár #fel nem ajánlása
2013. jún. 1. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon furfangos telepítők vannak. Van olyan, ahol még letöltésnél választhatsz 2 telepítő fájl közül, az egyik a toolbaros, a másik a sima. Gondolhatod melyiket rakja be alapértelmezett opciónak... A másik meg, hogy van typical és custom install, és a typical egyből fölrakja a reklámot is. Olyat is láttam, hogy a tovább gomb helyett a "kihagy" gombra kellett kattintani, hogy elkerüljük, persze az arra hajazott, hogy majd telepítésnél úgyis csak továbbot fogjuk nyomogatni. Persze lehet olyan is, hogy a felhasználói feltételekben leírták, hogy alapból jár hozzá reklám, és meg se kérdezi telepítésnél. :D
2013. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem nem értetted a kérdést. Informatikusként dolgozom kb 10 éve, távoli karbantartásokkal és távsegítséggel. Tehát mindent úgy csináltam mint a gyakorlatban. Csak távirányítással. a srácnak ilyen " TÉVÉJÁTÉK" gépe volt, ( tudjátok az az ovális fos ami kis lábakon áll és akkora kb mint egy Router :):):) és laptop vinyo meg intel-Graphics... szóval tiszta izom..) és ez WIFI-n kapcsolódott a Digis nethez ( nekem is Digi 80-as van ) Szóval: Távirányításban: Logmein: és minden a srác gépén zajlott, csak én irányítottam. Ott töltöttem le a Skype-t a skype.com-ról, a kmplayert pedig én küldtem át neki VPN-en. Szóval: Kezdem a skype telepítését: FEL SEM AJÁNLOTTA HOGY BING MEG BING BÁR ÉS NEM IS TELEPÜLT!!!!

Ezután KMplayer: Telepítés, SAJÁT TELEPÍTÉSI FORRÁSRÓL!!!! települ, és FEL SEM AJÁNLOTTA A PANDORATV-BAR-t és NEM IS TELEPÜLT!

még volt pár ilyen BÁR-mániás progi amik minden ajánlat és pipálás kivevési trükközés nélkül FULL REKLÁMMENTESEN feltelepültek, és egyszerüen nem értem hogy hogyan! A Winamp is A saját forrásombol lett küldve, és Sem a Winamp BAR sem pedig az ingyen-game reklám nem volt benne, fel sem ajánlotta, és nem is települt.

Arra keresem a választ, hogy mi lehetett az a védelem, ami igy megoldotta ezt a telepítófájlokban, Hangsulyozom, hogy TISZTA RENDSZER terlepült nála, én navigáltam, laptopján néztem a képernyőt ami a települő gépé volt, Particionálás, formázás, teljes 500GB gyalu stb...

és ahogy lett hálózat és kezdődőtt a progik telepítése MÁR REKLÁM NÉLKÜL ÉS AJÁNLATOK NÉLKÜL TELEPÜLT KIVÉTEL NÉLKÜL MINDEN!


A kérdés az hogy HOGY LEHETSÉGES EZ??? mert ilyet én is akarok......


Borzalmasan irtózok a BAR-oktol, olyan szinten rühellem hogy ha esetleg nem figyelek, és rányomok valami telepítésénél, és BAR települ, közvetlen 2 perc mulva FORMAT C:.....

mint multkor a Hostolo szerverem, ami 0-24be kiszolgálja ügyfeleimet: egyik user filemt kuncsorgot erre én johiszemüen Utorrent felrak ( forrás másik gépen lusta voltam hálozattal mojolni ) Legujabb utorrent letölt: BAR TELEPÜL! Észlelve: este 22:30kor... Azonnal USB KULCS, W7Pro, Del part, New, format, Telepítés ( persze jogtiszta Pro X64) update, Driverek, Szoft, Szolgáltatásom cuccai, VPN Stb.., Kész lettem: Reggel 6:25-re (core i5 az izomosabbik, MSI Z7A-G45Thunderbolt, 16GB DDR3 1600, SSD Vertex3, ATI HD 7770 2GB) szoval nem a gép lassusága hanem mire mindent felraktam és elindult a szolgáltatás stb... Gondolhatjátok az ügyfelek ujjongtak az egész éjjeles leállástol... föleg a filmfüggö fajták...


Ezért is fogadtam meg hogy utánajárok ennek a BÁR-FelNem Ajánlásnak, szóval ,várom az ötleteket, és köszönöm előre is ( föleg a türelmet a hosszu irományom elolvsásáért)

2013. jún. 2. 06:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Update: Elírtam: Alaplap nem Z7 hanem Z77A-G45Thunderbolt... Reggel van...
2013. jún. 2. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!