Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megeshet az a probléma, hogy...

Kismazsiii kérdése:

Megeshet az a probléma, hogy a driverek amik rajta vannak a gépemen vagy azért mert WINDOWS 8 üzemel rajta ezért akad rajta a játék?

Figyelt kérdés

egy kis adat a laptopról, amiről azt kell tudni, hogy Angliába kaptam előfizu mellé. szóval adatok.

Toshiba Satellite C850D-11F

AMD E-1200

2048MB RAM 1066MHZ

AMD Radeon HD 7310 Graphics 384MB bele építve a processorba.



2013. jún. 2. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért akadnak rajta a játékok, mert borzasztó gyenge a hardver. Ezen sajnos nem tudsz segíteni, csak ha kicseréled az egészet.
2013. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

a játék amiről szó van annak-a minimális gépigénye.

• Kétmagos CPU (lehet Intel vagy AMD)

• DirectX 9, Shader Model 3-kompatibilis grafikus vezérlő (GeForce 8800, GeForce GT220 és ezeknél jobb)

• 1GB RAM

2013. jún. 2. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a proci akkor is halálosan gyenge, ha két magja van. A rendszerkövetelmény meg asztali gépekhez készül, jóval erősebb procival. Az integrált videovezérlő a prociban szintén jóval gyengébb az ott felsorolt asztali videokártyáknál.
2013. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hacsaknem az aknakereső, vagy az amőba akad, akkor az azért van, mert lepkefing ez a gép.
2013. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Milyen játékokat mondanátok ehhez a géphez?

Mert mondjuk ha ismeritek.. Lineage 2 full grafon elfut, tehát semmi féle amőbáról ne legyen itt szó nekem. :))

2013. jún. 2. 21:47
 6/11 CspCsj ***** válasza:

A Lineage II 2003-ban jelent meg. Akkori játékok biztos jók.

Szerintem kb 3-4 éves vagy régebbi játékok még elszaladnak ezen a laptopon. Annál újabbak csak próba-szerencse alapon...

2013. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

esetlegesen felvetődött a téma, hogy processort, beépített vidi karival nagyobbra váltanám.. valaki tudna valami oldalt ilyenről mutatni nekem? akár Magyaroszág akár Angliai oldal lehet.

Előre is köszönöm! és a válaszokat is természetesen.

2013. jún. 3. 12:22
 8/11 CspCsj ***** válasza:

A processzor viszonyításához itt egy lista:

[link]

A teljesítményének mérőszáma az oldal saját tesztje szerint: 716 pont

(öcsém gépében Athlon P360 van az sem egy sebességbajnok, a tesztben 1336 pontot kapott)


Itt meg egy lista az AMD processzorokról:

[link]

Keress rá, a tiéd: E1-1200.

Ami még biztosan belemegy: E2-2000. (viszonyításként ez a processzor a fenti tesztben 981 pontot kapott)


Röviden: cserélni valószínűleg nem fogsz tudni (vagy nem lesz érdemes), inkább add el és vegyél erősebbet ha játszani szeretnél.

2013. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Attól is függhet, hogy a gépre később lett rârakva a WINDOWS 8?

Mert ha pl. Win.Vista, vagy régebbi verzió volt alabból rajta, akkor az lehet a baj, hogy a chip nem bírta a frissítést.

Én azt ajánlom, hogy állj vissza WINDOWS 7-re, mert az inkább játékokra van tervezve, mint a 8.

2013. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

a Windows 8 eleve rajta volt 64bit es.

közben rokonomnak sikerült eladni a laptopot. Mivel most tervezek elköltözni és depostitot kell leraknom ezért valami erős de még is középsebességű asztali gépre gondoltam.

MA megvettem előre egy Sapphire ULTIMATE Radeon HD5550 DDR2 1GB-t.

És most nézegetem hozzá a gépeket. Az viszont biztos, hogy a későbbiekben amikor már megvan minden akkor vagy tovább állok vagy feljebb fejlesztem.

2013. jún. 3. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!