Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop telepítési probléma,...

Laptop telepítési probléma, valaki?

Figyelt kérdés

Van egy HP Compaq nx6325 laptopom. Elég régi gép. Szeretnék bele egy SSD-t rakni, de képtelen vagyok rá XP-t telepíteni.

4 Windows XP CD-t próbáltam eddig meg (Pro és Home is, SP 2, 3...). Eredetileg Home lenne rajta, így azt próbálom inkább. Az optikai meghajtója nem jó, így csináltam egy bootolható pendrive-ot, de kivág kékhalállal. Szereztem egy külső CD meghajtót, ott pedig folyamatosan azt csinálja, hogy néha-néha egy-egy fájlt nem talál a CD-n (akármelyik CD-t rakom be), cseréltem már a CD meghajtót is, ugyan az, a legtovább addig jutottam el, hogy leformázza a merevlemezt telepítés előtt, de ott meg megáll 20%-on és kész. Összefoglalva: 4 CD-t próbáltam, nem jó, 3 fajta CD meghajtót próbáltam, nem jó, pendrive-ot próbáltam, nem jó.

Néztem, hogy a BIOS-ba esetleg valami átállítok, de ott meg semmi nincs, amit lehetne, pedig írták több helyen.

Az SSD lenne a baja? Csak 32 gigás...

VALAKI???

Előre is köszönöm a választ!!!


2013. jún. 3. 15:47
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Ezt fusd végig:

[link]

2013. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:
Elfelejtettem az előbb, hogy ha megvan a régi vinyó és azon egy működő XP, akkor elég egy migráló program (a linkelt cikkben biztos ajánlanak) és az a működő rendszert átmenti a régi vinyóról az SSD-re.
2013. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az xp meg majd jól kinyírja az ssd-det, főleg a töredezettségmentesítéssel...
2013. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!