Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tudna olyan ingyenesen...

Ki tudna olyan ingyenesen letoltheto programot, amelyel, ki lehet hangszereket zarni a zenebol?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg meg aki tud irhat dob programot is....

2013. jún. 3. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen se ingyenesen, se pénzért.
2013. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MIDI formátumnál lehetséges, de a zenéket megszerezni manapság midiben lehetetlen, pedig a technológia virágzik. Persze az átlag hangkártyák midi hangkészlete gagyi. Ha az eredeti hangzást kell reprodukálni, ahhoz olyan hangkártya kell, aminek a hangbankja profi, plusz a hangminták szoftveresen szerkeszthetőek, bővíthetőek. Ezeknek az ára nem emberi léptékű.


Ha dobtémát akarsz írni, azt lehet midiben is, de bonyolult és rosszul szól, de azt tudsz alkotni bármilyen zeneszerkesztőben: Reason, Cubase, Fruity loops. Csak ezekbe el kell mélyedni, hogy tudd használni őket, de szerencsére a Youtube tele van lépésről lépésre videókkal a használatukról.

2013. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy a fenti progik egyike sem ingyenes, de szerintem megteszi az időkorlátos próba verzió is. Azt hiszem mondjuk a kész cuccot kiexportálni nem engedik, de nem számít. Egy felvevő progival felveszed a kimenetet valós idejű lejátszással. Az ingyenesség ára :)
2013. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz tökéletes de sávszűrőkkel és sáváteresztőkkel meg lehet oldani.

A vonal jelbe kell iktatni, lehet aktív is és passzív is. bár szerintem ezekből inkább a passzívat kellene preferálni.

2013. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, majd utannanezek a dolgoknak...
2013. jún. 4. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!