Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel szűrésnél be lehet...

Excel szűrésnél be lehet állítani 2-nél több szűrési feltételt egy oszlopra?

Figyelt kérdés

Ha egy oszlopból 4 különböző elemet szeretnék kiszűrni, akkor text filternél (does not equal) két kifejezést tudok kiszűrni. A főnököm szerint, ha itt kiszűröm a lehetséges kettőt és utána ugyanerre az oszlopra ráeresztem a újra a szűrőt, akkor tovább tudom szűkíteni az eredményt. Nekem nem jött össze, a másodszor beállított feltételek nem tovább szűkítették a találatokat, hanem felülírták az elsőnek beállított szűrési feltételeket. Én csinálok valamit rosszul vagy a főnököm téved? Ti hogyan szűrnétek ki 4 különböző elemet ugyanabból az oszlopból? Továbbá mi a különbség a filternél az And és az Or opciók között? Melyiket kell használnom?


Nagyon köszönöm a segítséget!



2013. jún. 4. 22:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!