Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zte grand x in telefonom van...

Zte grand x in telefonom van es mostanaban magatol kikapcsol. Mit tehetek hogy biztosan ne kapcsoljon ki napi 5-ör?

Figyelt kérdés
Android 4.0.4

2013. jún. 6. 15:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
úristeno.o nekem is ilyen telefonom van, és folyamat kikapcsol ! durván idegesítő ! engem is érdekel a válasz !
2013. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A zsebedben vagy ahol hordod megnyomódik a bekapcsológomb és ha 5 másodpercig nyomva van tartva a készülék kikapcsol. Egyébként is kicsit kilóg felül a gomb, könnyen be tud nyomódni.

Nálam a megoldást egy tok jelentette, amiben pont nem tud benyomódni a gomb.

2013. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
első vagyok... képzeld, a kezemben tartottam a telefont a 3. kikapcsolás után... folyamatosan néztem és az ujjam a kikapcsoló gomb közelében se volt és kikapcsolt !
2013. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amit írtam az is egy lehetséges megoldás lehet, nálad más a gond. Próbáld a telefont vissza állítani gyári állapotába a beállításokban, ha ezután is csinálja nézd meg, hogy az akksi nem-e lötyög, nem mozdul-e esetleg ki és azért kapcsol ki. Fórumokon olvastam ilyet is és van aki egy darab papírral oldotta meg, hogy ne lötyögjön és azóta jó.
2013. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem szoftveres a probléma mert miután frissítettem jó volt aztán egy 1 hét múlva megint rossz és a rendszer felajánlott egy szoftverfrissítést és megint jó remélem így is marad.Ja nem a kikapcsológomb a probléma mert kézben is kiapcsolt és az aksi sem lötyög.
2013. jún. 15. 10:35
 6/11 anonim válasza:
T. Kérdező! Szeretném megkérdezni hogy az frissített szoftverrel megjavult-e a telefonod? És ha igen hol frissítetted és milyen verzióra? :) Előre is köszi! Én is ilyen gondokkal kűzdök... :/
2013. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát frissítettem már mindenhonnan tmobil honlapjáról is ott jó lett de csak 1 hétig utána megint kezdődött és a telefon felkínálta afrissítést és miután fissítettem véglegessen jólett egyszer csak megjavult és nem volt több ilyen problémám
2013. júl. 19. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak hibás darabot fogtál ki! Hugom barátjának is ilyen telefonja van, 1 éve vette újonann és azóta is tökéletesen működik, maximálisan elégedett vele! Mióta megvette, a telefon 1x sem volt szervizben!
2013. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 samsam88 válasza:
tudom hogy már nem aktuális... de az aksi alá egy papírfecni, és nincs probléma :)
2013. nov. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont.Hungariandroidon én írtam le ezt a megoldást :) papír kettébe hajt és közé az aksi végét és úgy tedd bele a telefonba akkor 1-2 mm -t előrébb tolódik és érintkezik rendesen.
2015. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!