Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem játszik le a Windows...

Miért nem játszik le a Windows Movie Maker videókat amikor próbálom benne megnyitni?

Figyelt kérdés

Régebben csináltam rajta (még a régi laptopomon)ilyen kis filmecskéket. Most is akartam egyet, de amikor videót szeretnék bele tenni azt írja: ˝meghatározhatatlan hiba˝ miatt nem lehet. Miért? :( Mit tudnék csinálni, hogy tehessek a történetbe? Vagy esetleg van más program, amivel tudnék ilyen képekből és videókból álló történetet szerkeszteni zenei aláfestéssel?

(Ui.: A videókat, amiket bele szeretnék tenni fényképezővel csináltam és rátöltöttem a gépre.)



2013. jún. 6. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A videókat konvertáld át wmv-be.
2013. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell csinálni?
2013. jún. 10. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Letöltöd pl a Format Factoryt. Megtanulod a használatát. És minden fotós filmedet átkonvertálod wmv-be.Azokat már megnyitja maker.
2013. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Megpróbálom.
2013. jún. 14. 08:43
 5/7 A kérdező kommentje:
És (bocsi, de nagyon béna vagyok az ilyenekhez ><) melyik Format Factory-t töltsem le?
2013. jún. 14. 08:45
 6/7 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT!! :D Nagyon szépen köszönöm!! :)
2013. jún. 14. 09:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó filmkészítést ! :))
2013. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!